Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE!

AKCE NA LÉTO:

Dovelená se blíží nezapomeňte si koupit přípravky, které pečují a chrání vaše vlasy! Nyní ze sluneční řady šampon za 249 Kč a maska za 389 Kč a zdarma k tomu 3. přípravek ze sluneční řady za cca 499 Kč.                                             Předcházejte zničení a dehydrataci vlasů.

Těšíme se na Vás !!!               

 

 

Příspěvky

Nečekejte na prázdniny!

21. 5. 2018

Teplé dny už nastaly a sluníčko se ukazuje v celé své kráse, a tak nečekejte na poslední chvíli a objednejte se s předstihem. Červen bývá nejžádanější ze všech měsíců a pak nás mrzí, když nemůžeme vyjít všem vstříc z kapacitních důvodů...máme jen dvě ruce. Rána a dopoledne jsou z kraje týdne volnější, odpoledne od 16 hod a večery jsou nejdříve obsazené. Doporučené intervaly mezi stříháním jsou 4 týdny, u barvení také 4 týdny max.5, u melírů 6 týdnů až 3 měsíce. Je-li interval delší spotřeba materiálu roste, i práce je náročnější a tak roste i cena. Barva se vymývá, ztrácí lesk, vlasy mají nehezký odlesk jsou - li intervaly delší než 1 měsíc, proto všichni výrobci doporučují pravidelné dobarvování po 4 týdnech.

A nezapomeňte na kvalitní kondicionéry, masky a kúry během jara, léta i podzimu. Vylepší stav vlasů, chrání je a prodlouží lesk a jejich zdraví.

Budeme se na Vás moc těšit.

 

 

Sluníčko svítí, vše krásně kvete!

21. 4. 2016

Probuďte se ze zimního spánku a nechte si něco nového udělat i vy! Pár proužků do patky či ofiny, lehké prosvětlení jako od sluníčka či jen jemné oživení střihu! Jsme tady jen pro Vás! Práce máme dost a tak nezapomeňte předem zavolat a domluvit si termín, třeba se zrovna uvolnilo místečko.... Už se na Vás moc těšíme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKCE! | Komentářů: 0

JARO JE TADY !!!

16. 4. 2014

 Přivítejte jaro s novým účesem. Nezapomeňte se předem objednat. Těšíme se na Vás :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKCE! | Komentářů: 0

Dárkové poukázky

12. 12. 2010

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY - možnost zakoupení dárkových poukázek s různou dohodnutou cenou, která nemusí být zobrazena . Např. jen střih, barvení a úprava (cena 1400 Kč), střih a ůprava ( cena 550 Kč), proměna bez líčení (2500 Kč), proměna s líčením ( 3500 Kč)...

VÝHODNÉ CENY A SLEVY NA PŘÍPRAVKY L´ORÉAL. DÁRKOVÉ BALÍČKY !!!

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22707
Měsíc: 401
Den: 16