Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trocha historie

12. 12. 2010

Mám více jak 25 leté zkušenosti v oboru. Část studia jsem absolvovala v Bruselu, kde jsem 7 let žila. Před rokem 1989 jsem pracovala v prestižním kadeřnictví, kde se již tenkrát používal materiál firmy l´Oréal. Více jak 20 let jsem soutěžila na různých kadeřnických soutěžím a to i na MS v účesové tvorbě v Rotterdamu, dále na soutěžích o "Zlatou růži" v Paříži, také v Rize apod. V Itálii jsem prodělala školení v oblasti trichologie, což je nauka o vlasové pokožce a vlasech, vedené přední italskou dermatoložkou.  Po dobu 5 let jsem školila po celé republice jiné kadeřnice ve vyčesávání drdolů, česání svatebních účesů, účesů na ples a také i módních střizích. Spolupracovala jsem při proměnách pro módní časopisy, připravovala práce pro odborné kadeřnické časopisy, spolupracovala s fotografy pro reklamní fotografii či pro focení známých osobností. Také jsem dělala módní účesové přehlídky pro firemní večírky.

Mám bohaté zkušenosti se svatebními účesy, drdoly, delšími vlasy, proměny, školení kadeřnic v oblasti drdolů, česání módních přehlídek, focení reklam, booků... 

Práce mě baví a je mým koníčkem. Proto mám vždy radost, když mé klientky odchází rozzářené nad novým účesem. Protože to je pro mě nejlepší reklama.

Naše práce je krásná a proto svoji práci milujeme a těšíme se na Vaši důvěru, jsme tady pro Vás.

Majitelka Karin Karlíková

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 25539
Měsíc: 652
Den: 23